Özel Sektör Maaşları

Özel Sektör Maaşları
Türkiye’de hizmetini sürdüren birçok özel şirketin maaşlarını bulabileceğiniz site içeriğinde aynı zamanda şirket personeline ait yorumları ve incelemeleri bulabilirsiniz. Personelmaaslari.com’da yer alan başlıca özel sektörleri saymak gerekirse; Yiyecek & İçecek Sektörü, Banka sektörü, Market zincirleri, Ayakkabı markaları ve kargo şirketleri bulunmaktadır. 

Özel sektör maaşlarını giren personeller ziyaretçilerimize o pozisyonda çalışmayı düşünen kişilere gerekli incelemeleri, puanlamayı ve doğru bilgi aktarımı yapabilmesi için site içerisinde düzenlemeler yapıldı ve sağlıklı bir alt yapı kurulması sağlandı. Çalışmalar neticesinde pozisyon sahibi inceleme yapabilmesi için; Maaş & Yaşam şartları, İş ve Yaşam Dengesi ve Adalet & Saygı alanlarından 5 üzerinden puanlama yaparak bulundukları pozisyonu inceleyebilmektedir. 

Maaş inceleme sayfasında; Hizmet Süresi, Görev Yeri, AGİ (Asgari Geçim İndirimi), Ek Ödeme alanları bulunmaktadır. Pozisyon sahibi bu alanı doldurarak ziyaretçilere detaylı bilgi sunmaktadır.

Özel Sektör Maaş Eklenmesi Nasıl Yapılır?
Site ziyaretçileri; Maaş görüntüleme sayfasında yer alan "Maaş Ekle" ve "Pozisyon Ekle" kısımlarından gerekli yerleri doldurduğu takdirde çalıştıkları kurum ile ilgili incelemeleri yapabilmektedir. Yapılan incelemeler ortalama 3 Saat içerisinde moderatör onayından geçiyor ve sitede yayınlanmaktadır. 
Küfür & Hakaret içeren incelemeler direk siliniyor. Sizde çalıştığınız şirket ve kurum ile ilgili inceleme yapmak istiyorsanız yukarıdaki arama kısmından çalıştığınız birimi bularak maaş ekleme yapabilirsiniz. Çalıştığınız pozisyon yok ise "Pozisyon Ekle" kısmından çalıştığınız pozisyonu girerek kısa sürede eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Personel Maaşları 
Şirket personellerini ve kamu personellerinin maaşlarını detaylıca inceleyerek, iş başvurusu yapmayı düşündüğünüz veya yükselmek istediğiniz kadronun maaşlarını öğrenebilirsiniz. Personel maaşlarını giren kişilerin site ziyaretçileri olduğunu ve doğruluğunun araştırmaya açık olduğunu unutmayınız.

Çalışan Personel Yorumları
Bulundukları kadrolar hakkında düşünce ve fikirlerini açıklayan ziyaretçilerimiz sayesinde araştırdığınız kadronun nasıl bir yapıda olduğunu, mülakat deneyimini ve soru işaretlerinizi gidermeye olanak sağlar.

Çalışma Şartları
Maaş incelemelerinde, ziyaretçilerimiz maaşlarını gönderirken sistemimizde bulunan Maaş & Yaşam şartları, İş ve Yaşam Dengesi, Adalet & Saygı  olarak toplam 3 kategoride o kadroda çalışan personelin işe ait çalışma şartlarını özetleyen bir puanlama sistemi sağlar. Bu puanlama ile Kadrosuna geçmeyi düşündüğünüz pozisyon hakkında analiz yapma imkanınız bulunmaktadır.