Personel Maaşları Logo

Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Kredi   06 Subat 2019


Para biriktiren insanların birçoğu bunları güvenli yerlerde muhafaza etmeyi istemektedir. Ancak hırsızın kapıya ne zaman dayanacağı belli olmaz. Bu nedenle de bankalarda birikmiş paranızı ve emeğinizi saklama konusunu düşünmenizi önermekteyiz. Üstelik yüklü miktardaki paranızı bankaların vadeli mevduat hesabına yerleştirdiğiniz takdirde uzun vadede bolca miktarda faiz geliri elde edebileceğinizi belirtebiliriz. Bunun için ise yüksek faiz veren bankalar 2019 listesini bilmeniz faydanıza olacaktır.

Yüksek Faiz Veren Bankaların Oranları Nelerdir?

Bankalara birikiminizi belli şartlar çerçevesinde kabul etmekte ve mevduat işlemini tabi tutmaktadır. Bunun için genel teamül olarak en az 1.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Sonraki aşamada ise bu parayı ne kadarlık bir süre zarfında işlemde tutmak istediğinizi iletmektesiniz. Bu kısımda ise 30, 60, 90, 180 gibi seçenekler karşınıza çıkmaktadır. Bunu da hallettikten sonra dilerseniz paranızı dolar veya avro gibi para birimlerine çevirerek de değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kısa bir süre zarfında TL’den daha fazla para kazanma olasılığınız olacaktır. Bunun için yüksek faiz veren bankalar ile iletişime geçmelisiniz. Oranlar genel olarak %20-25 arasında değişkenlik göstermektedir.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Bu konu ile alakalı olarak İş Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi devlet bankaları daha uzun süreli ve yüksek faizli mevduat hesabı açmanıza imkan tanıyorlar. Yüksek faiz veren bankalar listesinde olan bunlardan birini seçerek paranızı değerlendirebilirsiniz.  


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!