YouTube Premium nedir? İşte detaylar!

Şirket Haberleri   20 Haziran 2018


Bilindiği üzere bir süredir Youtube premium söylentileri dolaşıyor ve şirketten bir dizi bilgiler geliyordu. Şirketten yapılan son açıklamalara göre Youtube premium hizmete açılmaya başlandı. YouTube Premium ve YouTube Music servisi, kullanıma sunuldu ancak, açılan sayfada şu an için "kullanılamıyor" ifadesi mevcut.

Yakın zamanda kullanıma açılması bekleniyor. YouTube'un sunduğu Premium servisinin getirdiği en önemli özellik ise reklamsız ve internetsiz kullanım desteği olacak. 

Peki YouTube Premium nedir? Kullanıcılara ne gibi kolaylıklar sağlayacak?

- YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebilecek.

- İndirdiğiniz videolar 30 gün boyunca saklanabilecek.

- Arka planda oynatma desteği geliyor... bu sayede kullanıcılar farklı bir içerikte dolaşıp yaparken video dinleme veya izleme imkanına sahip olabilecek.

Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Güney Kore, Avusturya, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve İngiltere'de de aktif hale gelen youtube premium'un ücreti ise şuan için açıklanmadı. 


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!