Personel Maaşları Logo

SSK sız Kredi

  06 Subat 2019


İhtiyaçların artış göstermesi, aniden yeni ihtiyaçların doğması ile birlikte birçoğumuz zaman zaman nakit sıkıntısı yaşayabiliyoruz. Kenarda birikim yok ise, bunun yanı sıra birikim varsa bile buna dokunmamak adına farklı alanlardan nakit ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışıyoruz. Bu noktada da % 90’ ımızın başvurduğu yol ihtiyaç kredileri oluyor. İhtiyaç kredisi başvurularında her zaman içinde ne yazık ki onay çıkmıyor. Bankanın kendini sağlama alması ve geri ödeme işleminin gerçekleşmesi için kredi başvurusunda birçok detay karşımıza çıkıyor ve bu detaylardan birisi de bir güvencenin olup olmadığı. Kısacası kişinin SSK’sı yok ise bu durumda kredi imkanı normal yollar ile sağlanmıyor. Bu yazımızda sizler için SSK’sız kredi nasıl alınır bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

SSK’sız Kredi Almak Mümkün mü?

Banka şartlarının her zaman için oldukça net, katı ve değişmez olduğunu düşünürüz. Ancak bu noktada bankalar insan ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet sağlamaktadır ve şartlarında esnetme yoluna kimi zaman giderler. Bu noktada SSK’sız kredi imkanı içinde birçok farklı alternatif ihtiyacı olan kişilere sunulmaktadır.

Sigorta Şartı Olmadan Kredi Veren Bankalar

Birçok kişi günümüzde ne yazık ki sigortasız olarak çalışmaktadır. Bu noktada yasa gereği suç olsa da birçok işveren bu yasayı delmektedir. Sigorta şartı aramaksızın kredi veren bankalar oldukça fazladır. Ancak bu noktada gelir beyan edebilecek belge, vadeli hesapta belirli bir para, ipotek ya da kefil şartı aranır.  SSK’sız kredi veren bankalar Finansbank, GArantibankası, Odeabank, ING bank, Denizbank ve İş bankasıdır.

BENZER HABERLER

Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!