Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

Kredi   07 Ocak 2018


                Çalışmayan veya çalıştığı halde sigortası olmayan birçok kişi kredi başvurusu yaparak şansını deniyor. 2018 yılında da birçok kredi kampanyasının olmasına yönelik sigortası olmayanlara kredi veren bankalar maalesef bulunmuyor. Tüketicilerin birçoğu sigortası bulunmadığından ötürü ihtiyaçları dahilinde yer alan ürün veya hizmetleri alabilmek adına bankalardan kredi çekme zorunluluğu yaşıyor. Fakat belirttiğimiz gibi sigortanın olmaması kişiye kredi durumunu da negatif seviyeye düşürüyor. Fakat bir takım şartlar ve kapsamlar doğrultusunda birçok banka sigortası olmayanlara kredi veriyor.

Sigortası Olmayanlar Nasıl Kredi Alabilir? 

                Sigortanız yok ise daire, taşıt veya arsa gibi önemli değerlerinizi ipotek ettirerek kredi kullanımı yapabilirsiniz. Buna ek olarak ziynet eşyanız bulunuyorsa bunu da teminat göstererek bankaların kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Sigortası olmayan kişiler ayrıca bir eve sahiplerse ve bu ev içerisinde bir kiracı bulunuyorsa, kira kontratını götürerek bunun üzerinden kredi talebinde de bulunabilmektedirler. Bu istekler karşılandığı vakit sigortasız kişiye kredi veren bankalar aşağıdaki gibidir;

  • Ziraat Bankası
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • ING Bank
  • Garanti Bankası

 


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!