Online Kredi Başvurusu Yaparken Bunlara Dikkat

Kredi   08 Subat 2019


Teknolojinin her alanda gelişim göstermesi bankacılık sektörünü de bir şekilde etkilemiştir. Bu bağlamda kredi başvuruş yapacaklar için de birçok seçenek oluşmuştur. Özellikle online kredi başvurusu imkandan faydalanacakların bazı hususları bilmesi ve buna göre hareket etmesi gerekmektedir. Aksi halde maddi zararlara uğramanız söz konusu olacaktır.

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak online kredi başvurusu yapacağınız bankanın iletişim kanallarını iyi şekilde öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü son zamanlarda Twitter üzerinden onaylı hesapmış gibi çeşitli sponsorlar alarak resmi banka hesabıymış gibi davranan hesaplar peydah olmuştur. Bu sahte hesapların bilgilerinizi girmenizi istediği alanları kesinlikle doldurmalısınız. Bu sayede birçok insanın mağduriyet yaşadığını düşünecek olursak bu konuya dikkat etmenizi önermekteyiz. Bu nedenle bankaların sosyal medya hesaplarını iyi şekilde kontrol etmelisiniz. Resmi internet adreslerini bularak kredi başvuru işinizi halletmelisiniz. Resmi hesapları öğrenmek için yine bankaların müşteri hizmetleri numaralarını kullanabileceğinizi hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Başvuru yapmak için bilgilerinizi doldurduktan sonra ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarını tıklamalısınız. Bunun neticesinde karşınıza bir onay ekranı çıkacak ve onayla kısmına bastıktan sonra kredi başvurunuz işleme alınacaktır. Sistemi yoğunluğuna göre size en kısa zamanda dönüş mutlaka yapılacaktır.

Online Kredi Başvurusu İçin Alınabilecek Maksimum Kredi Rakamları

Online kredi başvurusu yaptığınız zaman şubeden yaptığınız başvurulara göre biraz daha az miktarlarda para alabilmektesiniz. Alacağınız kredi maksimum 10 bin TL şeklinde olmaktadır.   


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!