Personel Maaşları Logo

Mobil Bankacılık İle Ödeme Talimatı Vermek


Mobil bankacılık günümüzde hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran bir yeniliktir. Akıllı telefonlar aracılığıyla sadece birkaç dakika içinde tüm ödemelerinizi yapabilir kontrol edebilir taksitlerinizi yatırabilirsiniz. Telefonunuza TL yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası bankanızın şubesine veya ATM ye gitmeden tüm işlemlerinizi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca acil bir şekilde bir başka hesaba para göndermeniz gerektiğinde hızlı bir şekilde telefonunuzdan başka bir hesaba para gönderme işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık Üzerinden Ödeme Talimatları Nasıl Yapılır?

Mobil bankacılık ile ödeme talimatlarınızı kolayca şekillendirebilir ve yönetebilirsiniz. Ödemeler her ay düzenli olarak yapmamız gereken zaruri işlemlerden bir tanesidir. Ödemelerinizi geciktirmemek faiz gibi problemlerle uğraşmamak için günü gününe ödemelerinizi yapmanız gereklidir. Her zaman için hangi tarihte ödeyeceğinizi hatırlayamayabilirsiniz. Elektrik, su doğalgaz, ya da alışveriş taksitleri farklı tarihlerde ödeniyor olabilir. Bunun için bankanızın otomatik ödeme talimatlarını aktif hale getirebilirsiniz. Böylece borcunuz için ödemeniz gereken miktarı sizin belirlediğiniz günde hesap kesim tarihinde, otomatik olarak hesap bakiyenizden düşülecektir. Böylece ne zaman ödemem gerekiyordu, ya da günü geçti mi diye düşünmek durumunda kalmazsınız. Bunun için internet şubesinden otomatik ödeme talimatınızı seçip, durumunu izle menüsünden otomatik fatura talimatlarım adımından hesabınızı seçmeniz yeterlidir. Artık ödemeleriniz otomatik olarak hesabınızdan düşülecektir. Bu özellikle birden çok kredi kartı kullanmak durumunda kalan bireyler için oldukça güzel bir ödeme seçeneğidir.


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!