Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

Kredi   30 Aralık 2017


                İnsanlar şimdiden çalıştıkları gibi aynı zaman’da ileriye dönük yaşamlarını garantiye almak için sigortalarını düzgün bir şekilde yatırmaya özen göstermektedirler. Ülkemizde maalesef emeklilik derecesi çok zor olduğundan ötürü insanların bu konuda hevesleri de bir nevi kaçmaktadır. Fakat günümüz şartları farklı işleyiş alanlarında bu zorlukları olabildiğince en düşük seviyeye indirmektedir. Bunlardan biride bireysel emeklilik sistemi dahilinde olan bankaların müşterilerine sunmuş oldukları hizmetler çerçevesinde yer almaktadır. Özelliklede Garanti Bankası bireysel emeklilik sistemi erbabında müşterilerinin ileriki yaşamlarında rahat bir hayat sürdürmeleri için farklı alternatifler sunarak bu doğrultuda doğru bir seçenek yapmalarını sağlamakta. Sizlerde kendiniz için yapacağınız planlama türü sayesinde emeklilik döneminizin gelmesine gerek kalmadan erken emekli olarak, geri kalan yaşamınızı rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ

                Bireysel emeklilik sadece tasarruf amaçlı bir adım değil, aynı zaman’da ileriye dönük bir yatırım aracı olarak ta görülebilmelidir. Garanti Bankası bireysel emeklilik sistemi dahilinde olduğunuz vakit yatırım yapacağınız her 100 TL için devlet tarafından size %25’lik bir katkı payı sağlanmaktadır. Yani 100 TL değerindeki yatırımınıza 25 TL devlet tarafından eklenerek 125 TL değer hacmini kazanmaktadır. Buna hitaben ne kadar fazla para yatırımında bulunursanız o kadar daha fazla kazanarak erken emeklilik döneminize kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Garanti Bankası resmi web sitesi veya Garanti Bankası şubelerine başvurabilirsiniz. 


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!