En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

Kripto Para   01 Subat 2019


2018 yılının ikinci döneminde yaşanan ekonomik dalgalanmalar ve dövizde ki ani bir yükseliş sonucunda bankaların mevduat faiz oranları yükselmiştir. Piyasada yaşanan nakit sıkıntısı ile birlikte bankalar ellerinde nakit bulundurmak adına faiz oranlarını arttırırken bu noktada birçok kişide elinde ki nakit parayı değerlendirmek adına bankalara akın etmiştir. 2019 yılında yeni bir döneme girilmesi ile birlikte ekonomi alanında da değişimler yaşanmış ve faiz oranları düzenlenmiştir. Bu noktada sizler için en yüksek faiz veren banka 2019 yılında hangisidir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

En Yüksel Faiz Veren Banka 2019 Yılında Hangisi?

Paranızı yastık altında tutmak size göre değil ise ve bu noktada paranızı hem bankada güvende tutup hem de faiz üzerinden gelir kapısı edinmek istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Küçük bir araştırma ile sizler için en yüksek faiz veren banka 2019 yılında hangisidir bu noktada araştırma yaptık. 2018 yılının ikinci yarısına nazaran 2019 yılının başında faiz oranları küçük oranlar ile düşse de son diğer dönemlere nazaran oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada bankacılığı internet üzerinden kullanıyor iseniz her zaman için e- mevduat ile daha yüksek oranlar alabilirsiniz. Bununla birlikte şubesiz bankacılık anlayışına sahip kuruluşlar ile de çalışmanız halinde daha yüksek faiz oranları alabilirsiniz. Faiz oranlarına baktığımızda enpara. Com %23 oranında mevduat faizi sunmaktadır. Yapı Kredi bankası %21 oranında, ING bank tanışma faizi ile %23 oranında bir oran sunmaktadır. En yüksek faiz veren banka 2019 yılında bu bankalardır.

 

 


Yorum Yapın

Dikkat: Suç teşkil edebilecek yasa dışı yorumlar ,tehditler suç işgal edebilecek yorumlar küfürlü hareket eden yorumların içeriği gönderen kişiye ( üyeye ) aittir.

0 YORUM

İlk yorum yapan siz olun!